Investice

Investice do firemních dluhopisů je jednou z možností zhodnocení volných finančních prostředků. Dluhopisy společností eFi Palace, s.r.o. a e-Finance, a.s. uspokojí požadavky krátkodobých i dlouhodobých investorů.

Konzervativní investoři neprožívají šťastné období. Roční úrokové sazby spořicích účtů se v lepším případě pohybují mírně nad nulou, o běžných účtech raději ani nemluvě. Ptáte se každé ráno, které investice mohou v době nízkých úrokových sazeb vydělat?

Jednou z možnosti zhodnocení úspor je investice do firemních dluhopisů. Český investor si může vybírat z řady dluhopisů od českých nebo zahraničních emitentů. Korunové dluhopisy českých emitentů jsou zajímavé především proto, že investoři mohou snadno „sledovat“ podnikání emitenta a navíc se nemusí obávat znehodnocení investice vlivem posilování koruny.

Při investici do dluhopisů společnosti e-Finance, a.s. jsou za peníze investorů nakupovány nemovitosti v atraktivních lokalitách České republiky, nemovitosti jsou zhodnoceny a výhodně prodány.

Peníze získané od investorů do dluhopisů společnosti eFi Palace, s.r.o. slouží k refinancování části investičních nákladů a přijatých úvěrů, spojených s pořízením, přestavbou a výstavbou brněnského multifunkčního areálu na ulici Bratislavská 52. Zde je provozován tříhvězdičkový eFi Hotel s vlastním parkovištěm, kongresové centrum, restaurace Stará Tkalcovna, wellness a fitness centrum.

investice do dluhopisů

 

 

 
Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšně odeslán   poslat další »
Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@e-finance.eu


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšne odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Zasílání novinek

Buďte informováni jako první
o nových nabídkách a akcích.