Kariéra s koncernem e-Finance, a.s.

e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí. Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

 

Realitní makléř pro Brno a okolí

Do našeho týmu realitních makléřů hledáme posilu s působností po Brně a okolí. Čeká Vás práce v terénu i kanceláři, a to dle Vašeho časového rozvrhu. Je to jen na Vás, kdy a jak nastartujete svojí kariéru realitního makléře!

více informací o pozici

Realitní makléř pro Jihlavu a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí. To vše se sídlem v centru Jihlavy a působností v okolí Jihlavy.

více informací o pozici

Pojišťovací makléř, makléřka pro Brno

Nabízíme Vám příležitost působit jako pojišťovací makléř, makléřka v centru Brna. Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu s Vaším kontaktem!          

více informací o pozici

Číšník, servírka pro konecern e-Finance, a.s.

Do našeho týmu hledáme nové kolegy či kolegyně pro dlouhodobou spolupráci. U nás se snažíme ke gastronomii přistupovat moderně a kvalitně. Pokud máte zájem stát se členem našeho týmu, tak se neváhejte přihlásit!

více informací o pozici

Studenti, studentky na brigádu pro restaurace koncernu e-Finance, a.s.

Studentům a budoucím absolventům nabízíme letní a dlouhodobé brigády, které je možné vykonávat i při studiu. Na výběr Vás čeká spousta směn, jejichž plánování je jen na Vás. Nepožadujeme praxi, vše Vás naučíme!

více informací o pozici

Kuchař, kuchařka v restauracích koncernu e-Finance, a.s.

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací. Čeká Vás práce v příjemném kolektivu s možností práce v několika našich provozech.

více informací o pozici

Pokojská, pokojský pro eFi Hotel Brno***

Zakládáte si na čistotě a pořádku? Hledáte přivýdělek k mateřské dovolené, důchodu či stálé práci? Do našeho týmu pokojských přijmeme kolegu, kolegyni na víkendový úklid hotelových apartmánů.

více informací o pozici

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Informace o zpracování osobních údajů

Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšně odeslán   poslat další »
Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@e-finance.eu


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšne odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Informace o zpracování osobních údajů

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první
o nových nabídkách a akcích.