Kariéra s koncernem e-Finance, a.s.

e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí. Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

 

Finanční poradce, specialista v oblasti hypoték a pojištění

Chcete se stát profesionálem v oboru finančnictví? Nechcete jen prodávat a sjednávat pojištění? Nenabízíme Vám obyčejné sjednávání pojištění, ale prodej kvalitních produktů (životních i neživotních), možnost stát se profesionálem v oblasti hypoték, prodeji firemních dluhopisů a mnoho dalších.

více informací o pozici

Realitní makléř pro Jihlavu a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí. To vše se sídlem v centru Jihlavy a působností v okolí Jihlavy.

více informací o pozici

 

 

Cukrář, cukrářka

Na brigádu nebo poloviční úvazek hledáme cukráře, cukrářky, kteří mají s touto prací zkušenost nebo jsou vyučení v oboru. Připravovat budete nejen moučníky a dezerty, ale například i studenou kuchyni.

více informací o pozici

Číšník, servírka pro naše gastro provozy

Do našeho týmu číšníků a servírek hledáme nové kolegy či kolegyně pro dlouhodobou spolupráci. U nás se snažíme ke gastronomii přistupovat moderně a kvalitně. Pokud máte zájem stát se stabilním členem našeho týmu, podílet se a pomoct při vzniku několika našich nových projektů a akcí, tak se neváhejte přihlásit!

více informací o pozici

Kuchař, kuchařka pro přípravu snídaní

Přijmeme kuchaře, kuchařku pro přípravu snídaní. Hledáte práci na ranní, dopolední směny? Máte zkušenosti například ze závodní či školní kuchyně? Pracovala, pracoval jste již v hotelu na snídaních? Potom je tahle práce přímo pro Vás!

více informací o pozici

Samostatný kuchař, kuchařka

Přijmeme zodpovědné, šikovné a samostatné kuchaře, kuchařky do našich restaurací. Čeká Vás práce v příjemném kolektivu s možností práce v několika našich provozech.

více informací o pozici

 

 

Víkendová pokojská, pokojský

Zakládáte si na čistotě a pořádku? Hledáte přivýdělek k mateřské dovolené, důchodu či stálé práci? Do našeho týmu pokojských přijmeme kolegu, kolegyni na víkendový úklid hotelových apartmánů.

více informací o pozici

 

 

 

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšně odeslán   poslat další »
Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@e-finance.eu


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšne odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Zasílání novinek

Buďte informováni jako první
o nových nabídkách a akcích.