Kariéra s koncernem e-Finance, a.s.

e-Finance, a.s. je investiční společností působící na českém trhu od roku 2001. Hlavní činností e-Finance, a.s. je investiční činnost do nemovitostí v České Republice, developerská činnost, zakládání, nákup a držení obchodních korporací jejichž hlavní ekonomickou činností je správa vlastních nemovitostí. Součástí společnosti e-Finance, a.s. je také realitní divize e-Finance Reality, která zajišťuje prodeje nemovitostí klientům z řad fyzických i právnických osob.

 

Finanční poradce, specialista v oblasti hypoték a pojištění

Chcete se stát profesionálem v oboru finančnictví? Nechcete jen prodávat a sjednávat pojištění? Nenabízíme Vám obyčejné sjednávání pojištění, ale prodej kvalitních produktů (životních i neživotních), možnost stát se profesionálem v oblasti hypoték, prodeji firemních dluhopisů a mnoho dalších.

více informací o pozici

Realitní makléř pro Brno a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí, a to vše s kanceláří přímo v centru Brna, dobrou dostupností a možností parkování.

více informací o pozici

Realitní makléř pro Jihlavu a okolí

Zajímá vás trh s realitami? Jste obchodník tělem i duší? Přidejte se k nám a staňte se profesionálem v oblasti nemovitostí. To vše se sídlem v centru Jihlavy a působností v okolí Jihlavy.

více informací o pozici

 

 

Kuchař, kuchařka pro mezinárodní hotel eFi Hotel***

Chcete mít zodpovědnost za přípravu jídel a pracovat s moderními technologiemi? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost naučit se připravovat jídla tak, jak jste možná doposud neznal/a!

více informací o pozici

Dopolední kuchař, kuchařka pro mezinárodní eFi Hotel***

Máte praxi v závodním, školním stravování nebo v jídelnách, restauracích? Nebo jste kuchař, kuchařka a chcete pracovat pouze v ranních směnách?

více informací o pozici

Pomocník, pomocnice do kuchyně

Baví Vás práce v kuchyni, ale na vaření si netroufáte? Hledáte přivýdělek ke studiu, důchodu či rodičovské dovolené? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost být v jednom týmu s našimi kuchaři a naší obsluhou.

více informací o pozici

Barman, barmanka

Znáte koktejly, umíte je míchat a tahle práce Vás baví? Zajímají Vás moderní technologie a rádi s nimi pracujete? Disponujeme jediným robotickým míchačem nápojů v Brně.

více informací o pozici

Vedoucí směny v hotelové restauraci

Baví Vás gastronomie, obsluha hostů a komunikace s nimi? Vedle obsluhy hostů budete vést tým číšníků a servírek na směně.

více informací o pozici

Číšník, servírka v restauraci v centru Brna

Zajímá Vás moderní gastronomie a kvalitní obsluha hostů Vám není cizí? Nabízíme Vám práci v historické budově divadla Reduta na Zelném trhu v centru Brna.

více informací o pozici

Obsluha hostů v restauraci a letním baru eFi Hotelu Brno***

Chcete si přivydělat a plánovat směny, jak potřebujete Vy? Jste komunikativní a obsluha hostů Vás baví? Staňte se posilou našeho týmu!

více informací o pozici

 

 

Hotelová pokojská, pokojský v mezinárodním eFi Hotelu***

Do našeho týmu pokojských přijememe kolegyně a kolegy na úklid apartmánových pokojů v eFi Hotelu***. Hledáme člověka spolehlivého, pracovitého a pořádku milovného. Pokud se tedy za takového člověka považujete, tak je tahle práce přímo pro Vás!

více informací o pozici

 

 

 

 

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vytiskni stránku Pošli známému
Odkaz byl úspěšně odeslán   poslat další »
Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  9-18 hod.

info@e-finance.eu


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšne odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Zasílání novinek

Buďte informováni jako první
o nových nabídkách a akcích.